Medewerkers

Onze 2 vennoten hebben elk een erkenning bij het BIBF als boekhouder-(fiscalist). Ook onze bedienden hebben jarenlange ervaring in de sector en meer bepaald in het begeleiden van apothekers, artsen en andere medische vrije beroepen.

AT & C (Van den Bempt - Michel & Partners) is een middelgroot kantoor, wat een rechtstreeks en persoonlijk contact met onze klanten mogelijk maakt. Wij zijn zeer flexibel, met ruimte voor een persoonlijke aanpak. Naast afspraken in ons kantoor, doen wij ook bedrijfsbezoeken.

We hechten bijzonder veel belang aan een permanente bijscholing, een must in een immer veranderende wereld van de fiscaliteit. Zo houden we steeds de vinger aan de pols. Daarnaast geven we op regelmatige basis een seminarie voor onze klanten rond actuele onderwerpen zoals o.a. pensioenopbouw, vermogensplanning en werken met vennootschapsstructuren.


Benny Van den Bempt
Benny Van den Bempt
Partner - Vennoot
benny@atctax.be
Benny Van den Bempt
Rik Michel
Partner - Vennoot
rik@atctax.be
 
Benny Van den Bempt
Vera Nauwelaers
Verwerking financiële gegevens klanten
vera@atctax.be                         
Benny Van den Bempt
Patrick Gevers
Verwerking financiële gegevens klanten
patrick@atctax.be    
Benny Van den Bempt
Karin Philleberts
Verwerking financiële gegevens klanten
karin@atctax.be                        
 
Benny Van den Bempt
Hilde Cox
Voorbereiding dossiers klanten
hilde@atctax.be                
Benny Van den Bempt
Wim Maerevoet

Verwerking financiële gegevens klanten
wim@atctax.be

Daniëlle Mesmaekers
Administratieve ondersteuning


groepsfoto